Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedjem tovább a gyógyszert?

Szedjem tovább a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Legutóbb a pszichiáterem a rexetin és a Frontin mellé írt fel Tisercin-t is, napi 2-t, csak egyet vettem ki, de úgy kiütött hogy semmit nem tudtam csinálni, több mint 15 órát aludtam és most még másnap is kivagyok és csak egyet vettem be, pedig napi kettőt kéne. Később nem lesz ilyen, menjek vissza? Mi legyen?
2018. márc. 9. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna beszedni! Fogalma sincs mekkora pusztítást visz véghez ilyen és ennyi gyógyszer. Írnál arról miért írta fel ezeket?
2018. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem depresszióm van, szerintük szorongás, paranoid skizofrénia.
2018. márc. 9. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg rengeteg így együtt, nagyon ki fog csinálni...A legjobb ha beszélsz erről a pszichiáterrel (bár saját tapasztalatom szerint semmit nem ér, ugyanúgy felírta a gyógyszert nekem).

De nem kötelező szedned.

2018. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el.

[link]

2018. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!