Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem hat semmilyen antidepre...

Ha nem hat semmilyen antidepresszans?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak? Az orvos felirna ujat megint, de mar legalabb 10-12 felet szedtem. 2 mukodott az evek alatt de elmult a hatasuk. Csak kiserleteznek velem. Nem tudom elni az eletem, ellatni se tudom magam. Van vagy volt valaki hasonlo helyzetben? Major depressziom van.

2018. márc. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Pont így voltam, rám semmi nem hatott. Sajnos nincs más választásod, el kell kezdeni apró léptekben elindulni, fejlődni. Előbb csak felkelni, fogat mosni. Aztán kimenni a ház elé, majd vissza. Aztán a sarokig+vissza. Aztán a boltig, köszönni 2 embernek, stb. Aztán kicsit pakolászni otthon. Aztán többet. Hosszú folyamat, de működik.
2018. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miket írtak fel; ill mik azok, amiktől jobban érezted magad?
2018. márc. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
maoi fajtát próbáltál? nem nagyon szeretik felírni, de nekem csak az használt. én is próbáltam 5 másikat előtte.
2018. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeket probald meg ki: moclobemide, mirtazapine, duloxetine, kvetiapin, aripirazole, bupropion. Garantalom valamelyik mukodni fog.


Legvegso esetben Ritalin. De ebbe ketseges hogy az orvosod belemenne.

2021. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!