Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns?

Antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Szóval januártól szedek antidepresszánst, mert folyamatosan hányingerem volt, és pánikroham szerűségeim, ki se mertem menni a lakásomból, mert csak rosszabbodtak a tünetek.

Most már ki merek menni, de még így is rengeteget szorongok és sokat van hányingerem(ha itthon vagyok akkor is) az éjszakák is rosszak.

Úgy érzem, hogy hat a gyógyszer, de ha már három hónapja szedem, akkor nem kéne hogy egyáltalán ne szorongjak? A kedvem jobb lett viszont.


2018. márc. 7. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 5 éve szedem de ha okom van rá, szorongok. Ez nem törli el azt az érzést, csak segít, hogy le tudd győzni.
2018. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a 3 hónap egyelőre 2 hónap csak, kicsit várjál még, 8-12 hét mire eléri a maximumát.
2018. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez már pozitívum, ilyen kor szokott jönni a pszichoterápia. Megtanulsz dolgokat, amik segítik legyőzni a félelmeidet. Jobbulást!
2018. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!