Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszióban szenvedek...

Súlyos depresszióban szenvedek. Meg akarok halni. Honnan tudhatom, hogy tényleg meg akarok-e halni? Nem öngyilkosságra gondoltam.

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 22:48
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Szerinted.

De nem fogok egy kölyökkel vitázni olyanról, amiről halvány lila fogalma sincs.

2018. márc. 11. 23:41
 22/31 anonim ***** válasza:
17%
Miért, szerinted nem vagy lusta?
2018. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hogy lusta vagyok-e vagy sem, hanem hogy mennyire vagyok beteg.
2018. márc. 11. 23:50
 24/31 anonim ***** válasza:
36%

Annyira vagy beteg, mint amennyire lusta.

Mert irigyelsz valami életet, amiért nem teszel semmit valami oknál fogva.

De békénhagylak. Én nem bántani akarlak különben sem. Jó éjt!

2018. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Van valami abban amit írsz.

De nekem ez túl kevés. Mert olyan élethelyzetben vagyok, olyan egészségi állapotban, nameg nem 20 éves...

2018. márc. 12. 00:04
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz! Miután nem sikerül, utána írj olyat, hogy szomorú vagy. Addig viszont ne. Ez nem fair.
2018. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
43%

Nem akarsz te meghalni hidd el, ha meg akarnál már nem élnél.


Depresszió ellen meg menj el csajozni/pasizni vagy épp csak szórakozni, mozogni stb, ennél jobb gyógymód kevés van rá.

2018. márc. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 szenes43 ***** válasza:
31%
A mellettem való ágyon meg akart halni a beteg,ezért nem evett,kiszedte unalmában magából az infúziót.Már nem volt egy ép ér a karjában. Kb. annyi idős volt mint én (75 körül). Mindegy volt hogy mit hoztak kaját otthonról,neki nem kellett. Egy hét után én hazajöttem,ő maradt. Le volt gyengülve mivel nem evett. Lehet hogy eltették valami elfekvőbe. Nos ebből én nem kérek! Minek siettessem?
2018. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
53%
A kerdezo nem lusta. Psziches betegsege van, azert irt ebbe a rovatba. Aki lusta az lusta a kotelessegeit megcsinalni, de elni nem lehet lusta vki! Egy mentalis beteg ha idaig jut, annak alapbol koze nincs a lustasaghoz.
2018. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Neked van igazad. Sajnos az egészséges emberek el sem tudják képzelni, hogy ez a betegség ugyanannyi fájdalommal és gyötrelemmel járhat, mint egy nem mentális betegség.

2018. márc. 14. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!