Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy felnőtt úgy akarja engedelmességre nevelni a felnőtt gyerekét, hogy üti?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 15:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Lelépni és hiva? Úgy bírom, hogy mindenki ezt mondja. Sok esetben tűrni kell.
2018. márc. 15. 15:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem kell tűrni. Ha nagyon akar valaki, akkor el tud menni otthonról, talál megoldást.


Egyébként jelzem, mert úgy látom, a válaszolók közül sem tudja mindenki: a gyerekek (azaz a kiskorúak) fizikai bántalmazása is tilos már 2005 óta Magyarországon is. Tehát a kiskorúakat sem szabad "veréssel nevelni", ez gyermekbántalmazás, és súlyos bűncselekmény. (A lelki terror is tiltott, és minden egyéb bántalmazás is.)

2018. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

"Lelépni és hiva? Úgy bírom, hogy mindenki ezt mondja. Sok esetben tűrni kell."


Keress munkát meg valami lakásbérlési lehetőséget (ha kell, másokkal közösen, hogy ne kerüljön túl sokba) és mehetsz. Csak addig kell tűrni, ameddig úgy érzed, az jobb, mint önállósodni.

2018. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Verd meg,ha legközelebb próbálkozik,de úgy istenesen.Én 16 évesen így tettem,és azóta is büszke vagyok magamra, pedig eltelt 18 év.Utána már nem volt olyan erős csávó.(nő vagyok,teszem hozzá).Az elöttem szólóban igaza van, meló kell és egy albi ha nem bírod.Viszont ha azért tűrsz mert még tanulsz és rá vagy utalva és maradni kényszerülsz, akkor mindenképpen tudásod vele hogy az erősebb kutya b.. Egyszer kell jól elvetni(valamije törjön)és többet nem bánt garantálom.
2018. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A hülye kérdezőket is így kéne nevelni.
2018. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3-aska! Tetszik! "Adjon neki egy lakást, aztán...". Pártízmillió foronttal kibélelve? Nem kell ütni a felnőtt gyereket, nem vagyok én sem a híve ennek, de el kell zavarni, keressen magának albérletet, dolgozzon, lássa el magát, ha nem tetszenek neki az otthoni körülmények, feltételek...
2018. máj. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!