Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a frontinrol határozottan, gyorsan? Meddig tartanak az elvonási tünetek? Otthoni leszokás érdekel nem pszichiátriai. Valakinek sikerült már?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany mg-ot szedsz?
2018. márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a xanaxról, egyik napról a másikra sikerült leszonom, elvonási tüneteim se voltak.
2018. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobb, ha nem gyorsan, szoksz le, hanem lépésenként.

Én a rivotilról szokok most orvosi felügyelet mellett. Annál a fokozatosság azt jelenti, hogy hetente felet csökkentünk. Bár én más gyógyszert szedek. De ez viszont iszonyú erős gyógyszer.

A frontin, viszont nagyon nagyon gyenge. Én régebb óta beteg vagyok szedtem frontint is, most erőseket, szóval tudom.

A frontinról biztos heti fél szem csökkentéssel le lehet szokni. Az egyálltalán nem hosszú idő.

De szerintem, hirtelenebb megszakítástól se lenne semmi bajod. Gondolj arra, hogy ez nagyon gyenge gyógyszer.

2018. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, igyekszem..
2018. márc. 23. 06:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha orvosi segítséggel szoksz le. Elég erős gyógyszer. Nem lesz könnyű.
2018. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én eldöntöttem, hogy menni fog. Egyik napról a másikra csináltam. Miután abbahagytam a szedését, nagyon sokszor voltam ideges, ezt néhány üveg ajtó is bizonyíthatja... soha többször nem szednék ilyen gyógyszereket. Szerencsére találtam egy nagyon okos pszichoterapeutát, akivel már jó úton vagyok a gyógyulás felé
2018. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.. Köszönöm.. Mennyi ideig szedted? És naponta mennyit?
2018. máj. 1. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!