Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hagyjam abba a kényszerev...

Hogy hagyjam abba a kényszerevést?

Figyelt kérdés

Ugy vettem eszre hogy ha szorongok valami miatt akkor ugy erzem muszaj ennem vmit , konkretan rosszulletig zabalok , ugy hogy nem is esik jol , nem is kivanom , es egyszeruen nem tudok leszokni , amikor probaltam is mindig van egy pillanat amikor bekattanok , ilyenkor nem is bondolkozok es egyszeruen nem birom megallni es amiatt is szarul erzem magam , hgy nem birtam megallni es emiatt meg rosszabb lesz, mivel rajovok hogy rohadtul semmi ertelme nem volt , csak meg szarabbul erzem magam tole . Ez kb az utobbi 1, 5 eveb tortenik , azota miota a gimi elkezdodoot . 1,5 ev alatt 8 kilot hiztam es ez nagyon rosszat tesz az egeszsegemnek. Van valaki aki hasonlo helyzetben van?

Tudtok vmi tippet ez ellen?



2018. márc. 23. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Sport, sport, sport. Ezen más nem segít.
2018. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Igen, hagyd abba, és gyakorold a helyesírást is.
2018. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Cserélhetünk. Engem teljesen hülyének néznek a gyakorizók amúgyis. A genetikám pedig nem engedi, hogy hízzak. Szálkás vagyok és "létra". Szivesebben ennék, mint írnék.
2018. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.hozzászóló ,

egy farok vagy.😊

2018. márc. 23. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Binge eating desorder? Túlevéses / falásroham stb.

Mivel ez nem az evésről szól elsősorban, így nem a diéta és sport fog rajta segíteni. Ez is hasznos. De ahogy írtad is, lelki oka van annak, hogy ezt teszed. Evészavarokkal foglalkozó pszichológus segített nekem is. Neked is ezt javaslom. Tedd rendbe azt, ami belül nem jó. Mert csak rosszabb lesz, jobb nem.

2018. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!