Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 13 évesnek felírhatnak Xanaxot?

13 évesnek felírhatnak Xanaxot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Hatarozottan nem.
2018. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nemhiszem, de nehogy szedd vagy szedje valaki. Nem kell az, több kár mint haszon.
2018. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ha problémád van. Ő majd eldönti mit ad, s ad egyáltalán valamit, vagy mást javasol.
2018. márc. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A xanax csak egy drog...ezek a "gyógyszerek" nem oldják meg a problémát...ha pedig beismered hogy van baj...akkor nem vagy depressziós...csak depressziv reakció egy adott helyzetre..nem ez a megoldás...a depressziósakat azokat kezelik...mer annak semmi oka nincsen...Úgy értve hogy konkrét oka nincs...
2018. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne kezd el, mert soha nem tudsz belőle kilépni. Na meg nem old meg semmit.
2018. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert szükségem van rá, nem szeretném elkezdeni soha, de kötelező beutalóm van pszichiátriára, túlzott szorongással. Azért érdekelt hogy esetleg felírhat-e nekem valamilyen nyugtatót. Nem akarok gyógyszerekbe menekülni.
2018. márc. 27. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

igen ha szükséged van rá, de csak szülői beleegyezéssel. Én is amúgy 13-14 éves korom körül kezdtem el szedni, semmi bajod nem lesz tőle, nem méreg, hanem gyógyszer és segít. Nyilván nem cukorka és nem kell bevenni ha nem érzed, de amikor muszáj akkor muszáj. Ja és nem lettem függő a mai napig se. Simán van hogy hetekig nem szedem. Máskor meg naponta 3-4-et szedek (0.25ösből).

22N

2018. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!