Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegbeteg vagyok, mit tegyek?

Idegbeteg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem hogy nappal ébren összeszorítom,csikorgatom a hátsó fogaim.Nyilvánvaló,hogy az idegtől,alpból feszültnek érzem magam,könnyen felidegesít bármi,könnyen kiborulok.Mit javasoltok,mit tegyek? nem szeretnék sem pszicho dokit sem gyógyszereket,inkább tanácsokat hogy mivel nyugtassam le magam.

2018. márc. 25. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Shaney, Shaney... Mától minden este menj le kocogni legalább 15-20 percet, az kiváló feszültségoldó. Március van, a hideg már nem lehet kifogás. :)
2018. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és a lustaság? :D

inkább valami meditációs jógázós miazistenekre gondoltam

2018. márc. 25. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Van megoldás, de ahhoz még egy fő kell.
2018. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyat nem tudok, de ha feszült vagyok, mindig ezt csinálom:

[link]

(Fel sem kell álnod a székből, te kis lustaság...) :)

2018. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha még lusta is vagy mellé, akkor megszívtad. Pontosabban a környezeted szívta meg.

Foglaljuk össze a dolgokat: a feszültséget aktívan (és hasznosan) levezetni nem vagy hajlandó, dokihoz menni nem vagy hajnaldó, gyógyszert szedni nem vagy hajlandó. Tehát abszolút nem akarsz tenni semmit azért, hogy jobb legyen, csak ülni a babérjaidon, és várni, hogy a szádba repüljön a sült galamb. Ilyen hozzáállással akkor jön szembe a megoldásod, ha feltalálják a jellemátültetést.

2018. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!