Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés
Egész nap azt hallgatom kerítsek magamnak nőt, legyen egy társam ezzel szívat az egész családom mióta vissza költöztünk arra a helyre ahol voltunk. Az életem egyre rosszabb. Próbálnak hülyére venni én nem tudom mit akarnak tőlem?! A saját kis húgom akit a legjobban szeretek is ellenem hangolták. Nem akarok megint kórházba kerülni, én csak élni akarok értsék már meg végre hogy ne szóljanak bele más életébe! Mit tettem?! Állandóan ez az agysorvasztó duma, egész nap az ember megőrül tőle! Most mit várnak tőlem?! Szétvet a méreg állandóan ezt csinálják velem. Meggátolnak a fejlődésemben nem vagyok én pali madár! Mondtam már sok dolgot de most semmit nem csináltam? A saját anyámat kezeljem úgy mint az ellenségemet?!A szívem szakad meg!!!! Tagadjam meg saját magamat mert ők így gondolják?! Tudom hogy anyám férje nem csíp engem. Szívatnak folyton csak szívatnak, állandóan! Mit tettem egyszerűen bolondnak néznek azt hiszik neki esek egy 17 éves kislánynak komolyan?! ! Mit képzelnek magukról ezek az emberek?! Én próbálkozok de mindenre egyedül vagyok! Ezt úgy hívják lelki terror! Nem veszik észre hogy mit csinálnak velem? Nem fogok újabb öngyilkossági kísérletet elkövetni más hülyesége miatt. Vegyék már észre magukat,gondolkodjanak már ember vagyok nem egy fadarab az istenit! Mi a francnak kell palira venni, arra én nem tehetek az vagyok aki.A börtönben nincsenek ilyen körülmények, mint egy kínzó kamra. Szórakozzanak a jó... Állandóan zsinóron rángatnak mint egy marionett bábut vegyék már észre hogy nem vagyok egy gép egyszer hol fel nagyítanak hol lealacsonyítanak.Ezt úgy hívják hogy szívatás. Komolyan mint egy programozás levegőt nem hagynak az embernek. Egész életemet avval töltöttem hogy mások hülyesége miatt szenvedtem, elegem van! Vissza élnek a helyzetükkel mit akarnak tőlem bolondot akarnak belőlem csinálni?! Isten ennyire haragos rám? Hova menjek?! Mit tettem hogy ezt érdemlem?! Követem el hibákat de ez így nem normális, állandóan zaklatnak. Mit akarnak tőlem?! Nem leszek ámokfutó.Miért nem merik a szemembe mondani mi bajuk velem?! A szívem olyan mint ha széttörne apró darabokra .Fáj nagyon fáj hogy a családom nem képes megérteni! Vagy talán nem is akar. Úgy kezelnek mint ha bolond lennék, pedig lelki beteg vagyok mert mások egyszerűen palira vettek átvágtak, kicikiztek és miattuk a mocsárba süllyedtem . Mit követem el?! Szemetek velem mert vannak terveim?! Semmi sem jó én próbáltam segíteni kivenni a részem bizonyos dolgokból,de továbbra is szemetek velem. Egy ember életével játszanak!Ezt semmilyen gyógyszeres kezelés nem enyhíti csak tompíthatja!Éljek zombiként?! Akkor bezzeg békén hagytak.Isten ennyire a vesztemet akarja? Bűnös vagyok?! Vétkeztem az bűnöm hogy nem vagyok hibátlan?!Körülöttem mindenki tökéletes!? Elítélnek nem látnak bele fejembe honnan tudják milyen folyamatok zajlanak bennem?!Komolyan azt várják tőlem hogy az egész életemet úgy éljem le mint egy nyomorék?! Legszívesebben elsírnám magam! Órákon át tudnék zokogni. Mert nekik fogalmuk sincs hogy mit tesznek a másik emberrel, ha egy kicsit szeretnének és nem csak a saját életüket néznék akkor megérthetnék végre azt, hogy nekem is van lelkem. Én is érző lény vagyok.Mondjátok erre mi isten tanítása? Éljek nyomorékként mások kedvéért? Éljek úgy mint egy bolond? ! Lássák már be végre hogy bárkik is ők bármilyen messze jutottak, akkor is a sírba szállnak elrothadnak meghalnak nem halhatatlanok ők is sebezhetőek.Volt egy álmom elvették tőlem! Nyomorékot akarnak belőlem csinálni?! Isten erre mit felel? Mi az ő válasza a naponta elszenvedett szívatásokra,cikizésekre? Lelki beteggé tettek elhitették velem hogy nem érdemlem meg az emberi életet! Csodálkoznak rajta hogy nehezen nyílok meg?! Szálljanak már le a földre!? Amit tesznek rossz és erkölcstelen.Emberei tisztesség csíráját se mutatják. Hol a becsület?Hol a tisztesség? Hol a szabad akarat?!Hol van isten jogos büntetése!? A gonoszok ellen akik pusztulásba és nyomorba taszítják a emberek millióit legyógyszerezve a boldogság egy halvány sugarát se élhetik meg. Nem ismerhetik meg a szerelmet,egy csepp boldogságot sem csak a nyomor és a kiszolgáltatottság érzését ami szép lassan élve megöli őket. Egy ember se érdemel ilyen sorsot!Az emberek nem veszik észre mit csinálnak a másikkal! Meg se próbálják megérteni! Kihasználják minden gyengeségét forgatják a lelkébe a képzeletbeli tőrt és észre sem veszik mit tettek! Vakok csak a saját igazukat látják,én is hibáztam de én csak ott hogy az vagyok aki vagyok. Tagadjam meg aki vagyok?! Nem én nekem kéne kórházba kerülnöm hanem nekik! Akik élvezettel szedik apró darabokra az embert,nekik kéne megjárni a poklot akkor megértenék mit tesznek a másik emberrel!Feleljen aki tud miért?Mit vétettem? Csak elakartam érni valamit!
2018. márc. 28. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

TL;DR


Tulajdonképpen mi a problémád?

2018. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, akkor kezdjük az elejéről rövidebben, tömörebben, tagoltabban és kevesebb hisztivel.
2018. márc. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszerű meguntam hogy palira vesznek,hogy állandóan szívok mások hülyesége miatt.Változz ebbe,változz abba . Ez nem hiszti volt csak besokkoltam.Nektek se tetszene ha állandóan szórakoznának veletek.Ennyi.
2018. márc. 28. 07:13
 4/4 anonim válasza:
Azt tudnám tanácsolni, hogy ha nem akarod a privát beszélgetésedet kiforgatva, átköltve, megmásítva a neten viszontlátni, máskor jobban gondold meg, kivel állsz szóba és kiben bízol meg. Ilyen nagyon egyszerű ez...
2018. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!