Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam. Hogyan mondjam...

Vagdosom magam. Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Pár hete csinálom de nem sokszor csak, amikor nagyon felhúznak.Nem nagyon mélyen vágok csak éppen úgy, hogy megkarcoljam magam kicsit erőteljesen. Barátnőimnek elmeséltem és páran tesin is meglátták, de nem igazán érdekli őket. Mostanában viszont elgondolkottam, hogy talán a szüleimnek tudniuk kellene róla. Hogyan mondjam el nekiik?Valaki esetleg személyes tapasztalat?

(Tudom, hogy ezzel nem segítek magamon, szóval ezzel nem kell jönni. De a szüleim nem ezt érdemlik.)

12-13/L



2018. márc. 30. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Most 12 vagy 13 éves vagy? A lényegen nem változtat amúgy, csak fura így. Oda állsz eléjük, és amit itt leírtál szépen elmondod nekik. Ennyi az egész. Jobb ha tőled tudják meg, mint mástól vagy esetleg észreveszik rajtad.
2018. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Köszönöm, hogy próbálsz rajtam segíteni. 12 vagyok de nem sokára töltőm a 13-at.
2018. márc. 30. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A személyes tapasztalatom az, hogy nem old meg semmit és gyáva menekülés. Én nem mondtam el a szüleimnek, nem vették észre, és hála égnek volt annyi eszem, hogy viszonylag hamar rájöjjek, hogy nem ér ennyit, és ha változtatni akarok, akkor cselekednem kell.
2018. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%

Babam annyira fiatal vagy meg! Nem szabad ilyeneket csinálni. Ha gondolod velem nyugodtan beszélhetsz Facebookon én meg halgatlak és adok tanacsot.

Én is anno voltam ilyen helyzetben 19/L

Nyugodtan írj egy privát uzit és szívesen beszelgetek veled

2018. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bátornak kell lenni nagyon. A lényeg, hogy nem lesz megfelelő pillanat nem várd azt. Egyszer kezd bele. Aztán majd valami lesz. De kezd el akkor is ha félsz.


Arra gondolj, hogy az szép, ha a szüleid látják ki vagy. És most ez.

2018. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, ilyenkor inkább fogj valami nem törékeny tárgyat a közeledben és azt vágd földhöz. Ez sem megoldás, de legalább nem magadban teszel kárt.
2018. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pont ugyan ez a helyzet nálam csak fiú vagyok
2018. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én elég mély sebeket hagytam és már lassan egy éve volt és még mindig szépen meg látszik :D tapasztalatom nincs a kérdésed kapcsán meg látták de semmit nem szoltak és basztak rá, ilyen kedvesek <3

16/F

2018. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!