Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz mentem, ez...

Pszichológushoz mentem, ez lehúzás?

Figyelt kérdés
Elmentem egy fóbia miatt. De mielőtt elmondhattam volna a problémámat, egy interjút lenyomott: hány tesóm van, hány emeletes panelban lakom stb. És elment az 1 óra és elkérte a több mint 10 ezer forintot. Én pedig ki vagyok akadva mert ezeket a száraz infókat e-mailen is elküldhettem volna neki.
2018. márc. 31. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Menj vissza és kérj tőle számlát.
2018. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy lehúzás... egyfelől ezek fontos infók lehetnek, lehet, hogy emailben is elküldhetted volna, de úgy nem látszanak a reakcióid és olyan apróságok, hogy mit hogy mondasz, hogy kommunikálsz, na meg ezzel is oldódhatsz és szokhatod őt, meg a környezetet úgy, hogy kényesebb témára még kevésbé tértek rá
2018. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

2. vagyok:


továbbá lehet, hogy neked egy tesztet kitölteni gyorsabb lett volna, de akkor ki értékeli majd azt ki? annyi idő és pénz alatt, amennyi időbe neked a teszt megírása került?

2018. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják első interjúnak. Nem elég odamenned a problémáddal, hogy csókolom, tessék megjavítani, hanem fontos, hogy a szakember minél több információt megtudjon rólad, fel tudja tárni a problémád természetét ezáltal, és el tudja dönteni, egyáltalán tud-e neked segíteni, kompetens-e benne. Az pedig, hogy ez sincs ingyen, teljesen érthető, hiszen ott van benne az ideje és a képzettsége. Úgy tűnhet, hogy nem kell tudás ahhoz, hogy az ember ilyen kérdéseket tegyen fel - ehhez nem is kell annyira -, de tudni kell, milyen kérdések a fontosak, és az ezekre érkező válaszokkal kell tudni kezdeni valamit.

Szerződtetek már valamire? Jó eséllyel ez 2-3 alkalom után derül csak ki. Ha legközelebb mész, mondd el neki is a kétségeidet, és kérd meg, hogy avasson be a folyamat menetébe, hogy tisztán láss és ne érezd azt, hogy pazarlással telik az első x alkalom.

2018. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

2.-3. vagyok


jah igen, meg hogy amiket kérdez, az lehet, hogy a válaszaidtól is függ, tehát nem egy előre gyártott tesztet tol a képed elé

2018. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha tőlünk kérdezel előbb. mi is elmondhattuk volna. És e-mailt is írhatnál bármelyikünknek. Ezért jó a gyk. És itt fizetni sem kell.
2018. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni...Van aki az első alkalomért több pénz kér, mint egy általános beszélgetésért.


Az a vicc, hogy fél évig jártam pszichológushoz, de nem tudott segíteni. Kis szünet után felkerestem egy tb-s pszichológust, aki 4 alkalom alatt rájött, hogy mi okozza a depressziómat, két hónap alatt kihozott belőle és most teljesen jól érzem magam.

2018. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!