Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel el menjek pszichológushoz?

Ezzel el menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve havonta egyszer vagy kétszer rám jön egy furcsa érzés és utálok minden hangot minden színt meg minden embert és főképp magamat nem akarok élni sem és mindent szét törnék mert úgy érzem, hogy azzal megkönnyebbülnék, de másnap minden jó. Úgy érzem mint ha elégedetlen lennék az életemmel és nem akarom már tovább csinálni pedig tudom, hogyhogy érjem el a céljaimat pedig csak várnom kell meg dolgoznom amit csinálok is csak lassan gyülik a gempa.... :( (az a baj, hogy erre nem tudtok válaszolni mert ebből nem tudtok megismerni normálisan mert van egy marék bajom, de ha ez valami betegség akkor jó lenne tudni, hogy van e ilyen meg, hogy mi a neve.) 17 vagyok.

2018. márc. 18. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez kihagytam, álomba sírásig megy meg minden hónapban rosszabb...
2018. márc. 18. 20:57
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben Eminemet hallgatok ilyen hangulattörő stílusut pl: Marshall Mathers
2018. márc. 18. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a helyedben segítséget kérnék.
2018. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiú.
2018. márc. 18. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérj segítséget!
2018. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!