Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki így viselkedik az pszichop...

Aki így viselkedik az pszichopata?

Figyelt kérdés

Beszélek egy pasival az interneten. Viszont észrevettem vele kapcsolatban pár furcsaságot:

- sokszor olyan mintha azzal próbálna idegesíteni, hogy neki írnak mások is, de őt én érdeklem.

- féltékeny típus, azt írta megverné azt aki felakarna szedni, egyszer megírtam neki hogy rám írt egy fiú haverom, akinek van barátnője, erre írta, hogy nem sokáig lenne barátja, mert kinyírná. Utána azt írta viccelt.

- ha találkoznánk, akkor örökre magával vinne, persze ezt is viccből írta.


2018. ápr. 4. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Látom a kelleténél több horrorfilmet néztél...

A pszichopata nem egyenlő a baltásgyilkossal...


A pszichopata embernek nincsenek érzései, csak megjátsza. Fél hogy lebukik, ezért megnyerő, karizmatikus ember. Erről sokat lehetne beszélni....

[link]


Egyszerűen csak nem normális a hapsi. Inkább ne állj le vele. Az ilyen emberek csinálják azt, hogy a feleségüknek még azt sem engedik meg, hogy a barátnőivel találkozzanak, nem még egy férfival. Dolgozni nem enged el, sőt még otthonról sem, csak őt szolgálja. Ez annyira el szokott durvulni, hogy az embernek téveszméi lesznek, hogy megcsalja vagy otthagyja a felesége, ezért bezárja, veri stb... A nő egyszerűen nem tud megszabadulni tőle.

Nem is értem, hogy a mai emberek miért írkálnak mindenféle idegennel az interneten... És ha egy 60éves papával kezdesz el beszélgetni, de ő 20-nak mondja magát és végül beleszeretsz?

2018. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!