Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami fóbia lehet nálam a...

Ez valami fóbia lehet nálam a víztől?

Figyelt kérdés

Írtózok attól, hogy megigyak egy pohár vizet. Ha iszok belőle, már rám jön a hányinger, kiköpöm (ha viszont kávé vagy más folyadék, akkor nincs baj).

Néhány éve volt egy gyógyszeres öngyilkossági kísérletem, amikor nagyon sok sós vizet meg kellett igyak, amiatt lehet ez?



2018. ápr. 11. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy attól. És ha limonádét vagy gyümölcsteát csinálsz belőle? Inni azért kéne :/
2018. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs baj, akkor meg tudom inni
2018. ápr. 11. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
bartos is ilyen, ő csak alkoholt meg kávét iszik
2018. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerek rengeteg ilyen alkoholistát.

Mind irtózik a víztől, plusz még klausztrofóbiájuk is van (klausztrofóbia=félelem zárt helyektől, pl hogy már bezárt a kocsma)

2018. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, a sós víztől 80% hogy lehet. Mondtad, hogy limonádé megy. Víz az te is tudod, hogy kell. Próbáld meg azt, hogy mindig egyre kevesebb összetevőt teszel bele. Mondjuk elkezded csökkenteni a cukrot, majd a citromlét, utána mindkettőt, stb. A teára kitérve: Vízhajtó hatású is lehet. A tea bár jó, egészségre, stb, de hosszútávon az se jó megoldás. Limonádéval próbálkozz. Nyugodtan kereshetsz privátba is
2018. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!