Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusok miért csak...

A pszichológusok miért csak 50 perces terápiákat tartanak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Miért, mennyit kellene szerinted?


Ha mindenkire 4-5 órát szánnának alkalmanként, akkor mi lenne azokkal, akik nem juthatnak emiatt szakemberhez????

2018. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Mert 50 perc sokszor bőven elég.


Sőt, ha keményebb a téma, akkor sok is. Vannak, akik komoly gonddal fordulnak oda, azoknak 40-50 percet beszélni a problémájukról nehéz és kimerítő.


Én is volt, hogy fél órán át bőgtem, mert épp olyan dolgokról meséltem, ami fájt.

2018. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert sokaknak azt is elég kifizetni.
2018. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Velem a pszichologus 1,5-2 orakat is beszelgetett es szerintem nagyon jot tett.

Az 50 perc olyan, hogy nem a dìjat emeltek, hanem a 60 percet csokkentettek le 50 percre. Ez is aremeles. Regebben 60 perceket tartottak. (Ez olyan, mint amikor nem lesz dragabb a tejfol, csak a doboz lesz kisebb.)

Persze biztos van, akinek eleg az 50 perc, gondolom egyenfuggo a dolog. Mindenesetre en keveslem.

2018. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 90 perces terápiára járok.
2018. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak pénz kérdése. Egész napra is kibérelheted őket. Ebből élnek, olyanokból mint Te.
2018. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki is kell 10 perc cigi szünet, az időpontokat meg az egész órákkal könnyebb megjegyeznie.
2018. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!