Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szuntessem meg az...

Hogyan szuntessem meg az ongyilkossagi gondolataimat?

Figyelt kérdés
Gyulolok elni. Folyamatosan az ongyilkossagon gondolkodok, de addig nem akarom ameddig ki nem takaritottam az osszes embert a kornyezetembol.

2018. ápr. 13. 17:14
 1/5 szenes43 ***** válasza:
54%
Öngyilkos lehetsz ha nem nyilvánosan csinálod,ellenben ha mások ellen fordulsz akkor mint ön és közveszélyes a zárt osztályon kötsz ki egy ágyhoz kötözve és beinjekciózva. Esetleg bár titkolják kapsz némi elektrosokkot is "gyógyítás" céljából. Egy hét és az ápolók kezéből fogsz enni mint húsvétkor a nyúl.
2018. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.


Ha elkezdenek a pszichiátrián "kezelni", akkor garantáltan beteget csinálnak belőled, mert ha túléled ép ésszel a kezelést, akkor a ritka kivételek között tudhatod magad!

2018. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hülyeséget, amiket itt írtak előttem.

Ha visszatérő öngyilkossági gondolataid vannak, akkor azonnal keress fel egy pszichiátert, ha már kezel egy akkor mondd el neki az érzéseidet és hogy mi jár a fejedben. Kezelésre van szükséged!!!

2018. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szenes43 ***** válasza:

Nem hülyeség,csak felvázoltam hogy ha a gondolatot továbbgörgeti a megvalósítás irányába milyen lehetőségek tárulnak fel a számára.

Elmehet persze hogy elmehet pszichiáterhez vagy pszichológushoz de ha az nem tudja jobb belátásra bírni akkor köteles intézkedni.

2018. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az eletet elvezni kell csinald amit elvezel
2018. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!