Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Valdoxan nevű antidepresszán...

A Valdoxan nevű antidepresszánssal kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Én pár napja kezdtem el szedni. Úgy érzem, jobb a hangulatom, nyugodtabb vagyok, este hamar, problémák nélkül el is alszom, DE! Az első bevételt követően éjjel kettőkor arra ébredtem, hogy remegek, hányingerem van, és nem bírtam visszaaludni. Másnap hajnali háromkor ébredtem fel ugyanígy. Ma pedig éjjel egykor. Remélem, ez csak kezdeti mellékhatás, ami idővel átmegy, mert ha nem, kénytelen leszek ezt is leváltani. :(

2018. ápr. 13. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy tudtam az altató, este pár órával lefekvés előtt szedtem, semmi bajom nem volt tőle.
2018. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
A Valdoxan az antidepresszans. En szedtem, de sajnos nem valt be.
2018. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Én 15 évig szedtem mindenféle antidepresszánst, de egyik se hatott, csak pár hónapig, aztán jött a következő, durva és szörnyű mellékhatásokkal. Aztán gyógyszerfüggővé tettek a pszichiáterek, mert egyre nagyobb és nagyobb adag nyugtatók kellettek, hogy el bírjam viselni az antidepresszánsok mellékhatásait. Ha akkor ennyi eszem lett volna, mint most, akkor nem dőltem volna be a pszichiátria ígéreteinek és a csalásának.


Egyik sem fog hatni, a mellékhatások egyes antidepiknél szörnyűek, másiknál kevésbé szörnyűek, de egy biztos: nem hatnak, és függővé válik tőlük az ember - hiába is tagadják a pszichiáterek.

2018. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: elfogadom, hogy ez a véleményed, de a te negatív tapasztalataidtól függetlenül még működhetnek az antidepresszánsok.

Nekem ez a harmadik antidepim, amit próbálok, és az első, amit szedtem (igaz, kombináltam egy másik antidepivel), több mint egy évig csodásan működött nálam.

Mondjuk én a nyugtatókkal/altatókkal vagyok így, tartósan sohasem szedném őket, mert véleményem szerint hosszú távon elég károsak, és nagyon hamar függőséghez vezethetnek.

Viszont sajnos vannak emberek, akiknek szükségük van antidepresszánsokra, altatókra, nyugtatókra és társaikra ahhoz, hogy viszonylag normális módon tudjanak funkcionálni a hétköznapokban.

Számomra inkább a túlzott, indokolatlan gyógyszerhasználat a visszatetsző, meg az, hogy kvázi cukorkaként dobálják az emberek után a legkülönfélébb pszichiátriai szereket, gyakran tök szükségtelenül..


Az első kettőnek pedig köszönöm a választ!

2018. ápr. 14. 18:32
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha te mondod, akkor biztosan igazad van.


Az, hogy engem tönkretettek, zombivá tettek, legyen az én problémám, nem osztom meg olyan kérdezővel, aki előre tudja a választ.


Én még nem hallottam senkiről, aki a dilibogyóktól gyógyult volna meg. Gondolom, a provincialitásomnak és alulműveltségemnek köszönhetően nem ismerem a sikertörténeteket.


Teljesen igazad van! Szendjük csak az antidepiket! Hajrá!

2018. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Utolso, minden kerdesnel ugyanezt hajtogatod. Senki nem kivancsi a gyogyszerellenes rizsadra, hanem ott most a Valdoxanrol van szo.

V - A - L - D - O - X - A -N

A kerdesre valaszolj, mar ha tudod egyaltalan ertelmezni. Ha toled azt kerdeznek h finom az alma? Te arra is ezzel a monologgal jonnel.

2018. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
*itt
2018. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

" Szendjük csak az antidepiket! Hajrá!"


Ez a véletlen elírás csak nem arra utal h Szendi Gábort olvasol? :D

2018. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

8. En ugyanerre gondoltam :D

Utolso hulyeseget meg jelentettem. Bolond szegeny.

2018. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se bírtam szedni. (csak vékonyka hangon merészelek a témánál maradni, és nem marakodni)
2018. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!