Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarom van?

Bipoláris zavarom van?

Figyelt kérdés

Most 16 éves vagyok, 10-dikes. Minden 9-ben történt.Az osztálytársaim piszkáltak(még mindig) nem érzem jól magam az osztályba.A múltban járok még mindig 2 éve lassan. Azt hittem hogy jó lesz az új osztály, meg minden! Ahogy teltek az idok (a régi osztály hiányzott akkor meg a régi suli) ekkor kezdodott a depressziom! Elakartam menni már 9. Félévben de nem tudtam. Év végén csúnyan osszevesztunk..Csak nem tudom, hogy gondoltam, hogy 10-be visszamenjek. Úgyan úgy piszkáltak, valahogy nincs közös témánk, ezért nem jövuk ki jól..Ebben a két évbeb senkivel se beszéltem! SENKIVEL! Kinézek az ablakról olyan mintha 8-dik lenne nagyon rossz érzés!!!! Körüllöttem lévő emberek pedig változnak, olyan rossz érzés. Egyszer ilyen egyszer olyan vagyok.. A múltban élek.. Egyszer optimista vagyok egy pesszimista😭 Ez bipoláris zavar?? Amúgy 11-dik be elmegyek egy másik suliba(régi osztálytársakhoz) ha telik az ido, meg jókat nevetunk akkor ez depresszio elmulik vagy ez a bipoláris zavar? A környezet tett ilyenné sajnos!.... Ha valami tortenik velem jo, akkor orulok meg minden de utána elkap a rossz érzés rá gondolok az iskolára, vagy nem is az iskolara hanem csak szimplán rossz érzés tör bennem. Valahogy megszoktam a rosszat 😭😭😭

Sos irjatok!!!



2018. ápr. 15. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem az! Emiatt ne aggódj!
2018. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!! Megnyugodtam!! A kornyezedtol lettem ilyen!! Akkor ez mi lehet? Depresszio?
2018. ápr. 15. 20:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Amugy egyik percben hangosan nevetek osszevissza, másik percben pedig rossz érzes tor bennem (a kornyezetre gondolok) SOS irjatok!!!
2018. ápr. 15. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Szimplán nem találod a helyed az osztályban, de nem vagy egyedül. Kilenctől tizenkettedikig mondhatni egy igaz barátom volt csak az osztályban, a többiekkel elvoltam meg minden. Most tizenharmadikos vagyok és elment az a barátom és nagyon rossz iskolába járni, azt érzem. Nincs olyas valaki akivel el tudnék egy jót besézlgetni, itt persze valódi kommunikációra gondolok nem hülyéskedésre.


Remélem, hogy az osztályodon kívül vannak barátaid, azokkal tartsd a kapcsolatot, ne érezd magad egyedül kilépvén a suliból!

2018. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már 2 éve SENKIVEL nem beszélek! Konkrétan igy telt el a 2 év 😭 Semmi se változott! Otthon is rossz lenni ez végett az érzések miatt...nincsenek barátaim. Van 1, de annak is kulon elete van..hmmm.. Mindig ugyan az... Félek h ez végett bipoláris vagyok! Amugy ha valaki bipolaris zavarral küzd, az szo szerint nem tudja h valami nincs rendben ugye? Azt hiszi h egészséges nem?
2018. ápr. 15. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm, aki bipoláris zavarban szenvedett. Ez a betegség nem az amit te leírtál. Nem egyik pillanatról a másikra változik. Ez szimpla hangulatingadozás. A bipoláris zavarban szenvedők hónapokig jól vannak, boldogok, aztán hónapokig mély depresszióba esnek, nem szállnak ki az ágyból ...stb. Az évszakok változása is rájátszik. Az én ismerősöm télen totál begubózott, nyáron nem lehetett leállítani, ment ezerrel mindenhova.
2018. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ne akard már ennyire bemagyarázni magadnak hogy bipoláris zavarod van, nem menő már nagyon rég és különleges sem leszel tőle, viszont baromira lejáratod magad vele, ha esetleg valaki tényleg az és neki akarod majd elmesélni....


Lehet lepontozni, de nem vagyok sokkal idősebb és a kpop és jrock, anime körökben már akkor is voltak akik minden betegséget kitaláltak maguknak, hogy kitűnjenek egy amúgy is feltűnő közegben.

Ha ennyire úgy érzed akkor go pszichológushoz, tb támogatja is valamennyire, az megmondja, de nincs bajod.


Egyszerűen egy átlagos tini vagy aki nem találja a helyét és inkább sajnálja magát, mint tegyen a dolgaiért. Ok, az osztályoddal nincs közös téma, rajtuk kívül, de a suliba valaki? Biztos, hogy van. Ha nincs akkor, ha mást nem, go facebook. Van ezer meg egy bts csoport. Bármikor találsz szerintem olyan korodbelieket akik szívesen ismerkednek. Gondolom annyira nincs hobbid. Ideje találni egyet, olyat amiben van valami tehetséged. Rajz, ének, tánc ezek csak alapok, de lehet bármi, biztos, hogy találsz hozzá közönséget és akkor már ismerkedni is semmiség. Általánosban nekem is rossz volt a kapcsolatom az osztályommal, nem volt témánk. És? Másik osztályban találtam barátot, aztán a netnek hála mégtöbbet. Ennyi, csak próbálkozz, biztos találsz barátokat, ha igyekszel és nem temeted el magad.

Ha meg az osztályoddal nem megy akkor ez van, nem kell erőltetni, a piszkálódás meg sz.r dolog, de túl kell élni. Ha lehet veled másról is beszélni mint pl az a pár téma amit kulcsszónak megadtál akkor lehet velük is normalizálódik a dolog.


Hajrá, ügyes leszel, csak próbáld meg


(és könyörgöm ezeket 😭 hagyd inkább a privát beszélgetésekbe xd)


Egy bipoláris zavarral küzdő valaki, aki állítja hogy se nem vicces, se nem menő, inkább csak k.va kényelmetlen

2018. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok az?! Megkonnyebultem egy kicsit
2018. ápr. 16. 05:18
 9/11 anonim válasza:
100%

NEM vagy bipoláris.

Csak rohatdul hipochonder. 😉

2018. ápr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
16 éves létedre elég éretlen vagy, ha így próbálod magadnak bemesélni :D
2018. máj. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!