Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak úgy betoppani iskolai...

Csak úgy betoppani iskolai pszichológushoz? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Néha öngyilkos gondolataim vannak és nem régibe vagdostam magam (egy alkalommal). Kezdek rájönni, hogy ez kihathat a további életemre és a Szüleim se ezt érdemlik.

Próbáltam segítséget kérni barátaimtól (páran tesin is meglátták a hegeket) de szarnak rá. Úgy döntöttem (mivel most szünet van), hogy mikor kezdődik az iskola Bemegyek az iskolai pszichológushoz. A kérdésem annyi, hogy ide belehet csak úgy menni? "Beutaló" nélkül? ( Ha van egyáltalán ilyen.Nagyon nem értek ezelhez...)

12L



2018. ápr. 1. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj be hozzá nyugodtan, kérdezd meg, tud-e veled beszélgetni néhány alkalommal legalább.

Sajnos az iskolapszichológusok általában túlterheltek, fullra betelt órarenddel, de hátha nálatok jobb a helyzet, ill. legalább hiányzók helyett be tud írni téged.

Nem kell beutaló egyébként.

Ha meg esetleg végképp nem tud foglalkozni veled, akkor biztos tud segíteni, hogy hova fordulj (a helyi családsegítőkben is szokott lenni pszichológus, vagy ha van pszichiátriai rendelő nálatok, akkor ott is).

2018. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha másként nem megy, beszélj az osztályfőnököddel, és kérd meg, hogy segítsen. Gyógyulj meg!
2018. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!