Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszú ideje tartó álmatlanság...

Hosszú ideje tartó álmatlanság esetén mit csinál a házi orvos?

Figyelt kérdés
Gyakran van hogy ha totál kimerülők nem tudok aludni.Nem vagyok stresszes,sportolok ahogy az időn engedi.De van hogy lefekszem este 10-kor és nem tudok aludni,néha 1-2 percre elszenderedem,amiből talán lesz 1 óra,de felébredek és utána egyre inkább dühroham határán vagyok, amit nehéz kontrollálni.Visszont nappal nem érzem magam kimerültnek,néha talán még pörgöm is,de máskor meg totál lelassult vagyok,bár munkában nem akadályoz meg az autó vezetésbe sem.Ami viszont gond,ha jön ez a hosszú insomniás időszak rengeteg cukrot fogyasztok,és iszonyat erős fejfájásom szokott lenni.
2018. ápr. 20. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy felír valamit, de szerintem adni fog egy beutalót a neurológiára.
2018. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem éppen túl biztató :D
2018. ápr. 20. 14:03
 3/4 anonim válasza:
Nekem nagyon hasonló problémám volt, az orvos Rivotrilt írt fel.
2018. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Késő délután, este már ne végezz megerőltető sportot, mert lehet, hogy a miatt nem tudsz elaludni.
2018. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!