Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió? Tanácsot kérnék

Depresszió? Tanácsot kérnék

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal egy nagyon mély és nagyon sokáig tartó depresszióba estem életem legszörnyűbb időszaka volt eljártam pszichologushoz és sikerült leküzdenem elszántam magam hogy soha többé nem fogok így érezni

viszont most itt van megint a tavasz es rettegek hogy újra így fogok érezni mert ez az idő a tavalyi emlékeimet idézi fel és kezdem rosszul érezni magam mindent el szeretnék követni hogy ez ne így történjen

Van valami tanácsotok?



2018. ápr. 21. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve előre is elnézést amiért ebbe a kategóriába írtam a kérdésemet nem tudom hogy sikerült
2018. ápr. 21. 19:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod elkerülni,ha pszichológussal "sikerült leküzdened" de most mégis rettegsz tőle,hogy visszatér akkor a gyökérok még ott van amivel bizony foglalkoznod kell...Nálam az egyenes szembenézés,bevállalás segített.Azután ha megnézted mi van a gödör legmélyén,akkor elkezdheted elemezni az érzéseidet,felszínre hozni az összefüggéseket...
2018. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem segitett a zenehallgatas,nagy setak a varosban...
2018. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!