Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok megállni. Mit tegyek?

Nem tudok megállni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom abba hagyni a vagdosást. Ha nem vagdosom magam, akkor különböző dolgokkal karcolgatom magam. Nagyon, de nagyon, le szeretnék állni vele, mert rájöttem, hogy ez nekem nem jó. Barátaim leszarnak és ennek ellenére is gúnyolnak, játszadoznak a bizalmammal, becsapnak és a szemembe hazudnak. Szüleimnek nem merek szólni. Iskolai pszichológushoz mennék, de félek, hogya Szüleim megtudják. Pontos okot nem tudok, hogy mért van ez. Mintha, egyfajta sajátos örömmel töltene el.

2018. ápr. 25. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat pedig szakember segitsegere szorulsz es azt nem itt a gyakorin fogsz talalni sajnos.


Mindenkepp keresd fel a suli pszichologust en is jartam hozza anno es nem tudtak a szuleim rola,bar nekem nem lett eredmenye,nem vett komolyan.


Lehet erdemes lenne inkabb a szuleid segitseget kerni vagy haziorvoset..

2018. ápr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!