Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mitől van, hogy állandóan...

Az mitől van, hogy állandóan azon parázok, néznek-e?

Figyelt kérdés
Ha engem figyelnek,arra gondolok,hogy az illető ártani akar nekem. Lever a víz ilyenkor,nem bírom,ha azt lesik,mit csinálok.

2018. ápr. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Truman show?
2018. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyannyira leblokkoltam, ha úgy éreztem, hogy lesnek, hogy neurotikus remegésbe kezdtem. Ezt le lehet küzdeni, ha megérti az ember, hogy nem mások kritikájáért él, de ezt könnyű mondani. Át kell formáld a világképedet, nekem 3-4 hónap alatt sikerült ezt a fajta szorongást jelentősen enyhíteni, a probláma forrása azonban - mint nálam is - valami mélyebb, korábbi és feltárásra szorul. Végtelenül egyszerű, amit tenned kell, de ez korántsem jelenti azt, hogy könnyű.
2018. ápr. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szociális fóbiáról van szó. Szakember segítségével könnyebben megszabadulsz tőle, de egyedül is meg lehet próbálni a következő könyv segítségével:


Reneau Z. Peurifoy: Szorongás, fóbiák, pánik

2018. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!