Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan fóbia aminem az a...

Van olyan fóbia aminem az a lényege, hogy retteg a pszichológus/pszichiáterektől?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok.Ha meglátok egyet "sokkot" kapok.Rémálmaimba is ők a főszereplők.Ezzel a problémával nehéz lenne hozzájuk fordulni.Egysuer voltam olyan szinten ez volt,hogy lázam lett,rezegtem,tiszta jég voltam,nem tudtam megszólalni.??????????

Miért???????



2018. ápr. 27. 18:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Utolsó

Igen van nem is kis igazság abba amit mondasz.Csak nekem ez az egész azért is volt,mert kiskoromba se szerettem,ha elemeznek,stb.Szóval beszéltem írt.Akármit mondtam kérdezgetett róla.Háth mit ne mondjak nem csíptem ha valaki az én problémáimon érzékenyül el...Ő viszont elérzékenyült.Nekem ez olyan kínos volt,hogy nem tudom le se írni.Persze igen vannak olyanok mint írtad.De azok álltalába nem gyerek orvosok.Ezt úgy értem,hogy a gyereket elemezni kell nekik,mert ők biztos nem ön szántukból mentek oda.Valószínű nem is akarnak ott lenni.Nem hogy csak panaszkodni.Azok akik felnőttek problémáit hallgassák azokat egyrészről meg is értem,mert a paciensnek arra van ilyen esetbe szüksége,hogy valaki meghallgassa.

2018. máj. 2. 18:00
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát, ez több, mint fura fejlemény. Lehet, hogy végül tényleg a #12-esnek volt igaza... :D
2018. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2018. máj. 2. 20:04
 24/25 anonim ***** válasza:
79%

"Múltkor rámentem internetre,hogy elég,megkeresek eggyet!Mi lett a vége?Megláttam őket...És....Forgott körülöttem a világ,rezegtem,valószínű lázam volt,alig kaptam levegőt,egyszóval majdnem elájultam."

Aztán:

"Megpróbáltam.Felhívtam telefonon egy pszichológust.Még így se tudtam megszólalni.Elkezdtem rezegni,kiesett a kezemből a telefon,fél óra múlva 39'5 fokos lázam lett.Ha élőbe próbálnék vele beszélni félek,hogy ugyan ez lenne,vagy durvábban és bevinnének a zártra.Ott olyan sokkot kapnék,hogy már késő lenne megnyomni a csengőt.Soha többé em ébrednék fel."

Majd 4 nappal később álmodsz egy szépet, és ezt írod:

"Nem félek tőlük.Már beszéltem is eggyel.Még megnyílni is könnyebb volt.Amilyem hamar tudok kérek időpontot."

Ez így életszerűtlen. Vagy hipochonder lehetsz, vagy ha tényleg igaz, amit korábban írtál, akkor óriási az esélye annak, hogy az álomvilágodból visszatérsz a valóságba és az nem lesz túl kellemes.

2018. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Miért?

Attól,hogy ez történt még nem volt kamu.

Az nem az én bajom,hogy neked csak ennyi jött le abból,hogy ennyit próbálkoztam és a végén sikerült.

Milyen álomvilágról beszélsz?

Az egész valóság volt.

Nem értelek,de tényleg.

2018. máj. 3. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!