Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki Borderline...

Van itt olyan aki Borderline szindrómából ki tudotz gyógyulni, vagy épp gyógyulóban van?

Figyelt kérdés
Leírnátok mennyi idő a gyógyulás, és, hogy sikerült meggyógyulni? Pszichiáter mit tesz?
2018. ápr. 29. 11:40
 1/2 Sara Kata Arvai válasza:
0%
Elvileg 40 eves kor utan magatol gyogyul, legalabbis enyhul. Gyogyszeres kezeles hasztalan, a pszichoterapia valamit tud segiteni. Nehez ugy!
2018. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem én, de a testvérem borderline. Rengeteg, folyamatos pszichoterápia és időszakosan szedett antidepresszánsok segítenek neki kordában tartani a dolgot. Bár mindig vannak rosszabb hetei, így azért viszonylag stabil. Szerintem ez olyan dolog, mint minden más mentális betegség, hogy rengeteget kell dolgozni rajta. Pontosan nem tudom mennyi időt, de nagyon sokat. Szerintem évekről, évtizedekről van szó. Én elsősorban inkább pszichológust javasolnék, mert csak az intenzív terápia mellett hatásosak a gyógyszerek is. Sok sikert kívánok, kitartást, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan. :)
2018. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!