Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veszélyes egy pszichopatával...

Veszélyes egy pszichopatával együtt élni?

Figyelt kérdés
Sosem kutatam utána ennek a témának mivel nem is volt rá szükségem mivel nem ismertem ilyen embereket. Ezért is teszem fel most ide a kérdéseket.Viszont pár hónapja öcsémet annak diagnosztizáltak.Fogalmam sincsen mi válthatja ki nála de egy ideje már elég furcsán viselkedett.Szerintem ebben közre játszott anyám halála és az hogy Apám alkoholista és nem is egyszer még verte szegényt.Két hónapja már velem él mivel nem hagyhatom ott egyedül.Visszont nem vagyok benne biztos hogy így is tudnám vállalni.Félre értés ne esen így is szeretem minden feltétel nélküli hiszen az öcsém de nem is magam miatt aggódom nem rég szültem most két hetes a kislányom Miatta aggódom.Szerintettek jelentéshez rá vagy ránk bármilyen veszélyt ?Valakinek volt már ezek kapcsolatban tapasztalata vagy élt már együtt pszichopatával ?Segítsetek mit tegyek nem akarom ki tenni bármiféle beszélnek a kislányom vagy a páromat.

2018. ápr. 30. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon félreérthettél, mert ilyen diagnózis nincs.

Esetleg pszichózisa lehet, vagy hasonló, de amit írtál, az vagy kamu, vagy félreértetted.

2018. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős az öcséd?


Kb 2 hónapja volt egy kérdés, amiben egy anyuka a saját lányának keresett otthont, mert a kisgyerek pszichopata volt és terrorizálta a kisebb tesót(meg mindenki mást is).


Te ismered a tesód, a diagnózistól nem változik meg.


Én mindig figyelnék a gyerekemre, egy pillanatig sem hagynám figyelmen kívül.


Ha felnőtt tesód van, akkor megpróbálnék segíteni neki, hogy koleszban lakhasson vagy szobát bérelhessen.


Felnőtteknek amúgy sem egészséges együtt lakniuk, pláne így..

2018. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a diagnózist ki mondta, és miért? Mit tett az öcséd? Te látod ha veszélyes rátok nézve a viselkedése. Agresszív veletek, vagy mi a baj? Kezelik őt?
2018. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem veszélyes.
2018. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bevallom nem olvastam végig. Nem hinném hogy veszélyes. A legtöbb antiszociális sz.zavaros ember nem veszélyes a környezetére. Nincsenek gyilkos szándékai mint a filmekben. Én úgy mondanám, hogy átlag emberek túlmisutifikált defekttel. Én is ilyen vagyok.
2018. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!