Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak h ne vegye...

Mit csináljak h ne vegye észre anyukám h depressziós vagyok? L

Figyelt kérdés
Kezd rájönni h nincsenek már barátaim, rossz jegyeim vannak, nincs kedvem beszélgetni velek
2018. máj. 6. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha észreveszi?
2018. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok pszichológushoz menni
2018. máj. 6. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, ha magadba fojtod. Értem, hogy nem szívesen mész lélekbúvárhoz, de miért akarod anyukád előtt is titkolni? Ráadásul bárhogy is próbálod elfedni, egy jó szülő úgyis észreveszi. Pszichológushoz járni amúgy egyáltalán nem ciki. Vannak olyanok is, akik kedvtelésből teszik, mert - ahogy mondják - szükségük van egy "életviteli menedzserre". Szóval a legfontosabb, hogy a doki kihúzzon a depresszióból, nem pedig az, hogy anyukád ne tudja meg.
2018. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én anyukámmal nem fogok ilyenről beszélni. Semmit nem mondok el neki, nem bízok benne.
2018. máj. 6. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 14 felett egyedül is elmehetsz egy pszichológushoz.
2018. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2018. máj. 6. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, semmi akadálya, hogy felkeresd a lakóhely szerinti mentálhigiénés gondozót, vagy ha van az iskoládban pszichológus, akkor őt. Ha előre megkéred, hogy anyukádnak ne mondja el, és ő beleegyezik, akkor elvileg köti őt a titoktartás (bár azt hiszem, azt elmodhatja, hogy jártál nála, csak azt nem hogy miről beszéltetek).
2018. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem anyukádat, se m téged. De biztos van olyan akiben megbízol vagy ha mégse, menj el az iskolapszichológushoz és beszélgess vele! Hidd el jobban jársz, hiszen aki befelé fordul, kezd izolálódni, önmagában szenvedni és nincs kivel megbeszélnie a dolgokat, az idővel nem pszichológushoz, hanem a pszichiáterhez/pszichiátriára kerül és na, akkor kell be*szarni, és még nem most. A pszichológus nem orvos! Csak egy bölcsész, egy idegen aki segít, aki nem adja tovább azt, amiket elmondasz neki... szóval nyugi! :) 23/N
2018. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyukáddal légy őszinte vele.Egyet kell értenem az előző válaszolóval,aki izolálodik az előbb utóbb pszichiátrián kötnek ki,java öngyilkossági kísérlet miatt.Pszichiátrián dolgozom és inkább sírj anyukádnak vagy pszichológusnak mint hogy a pszichiátria vendégszeretetét élvezd.
2018. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Senkiben nem bízok. Suliban már nincs pszichológus
2018. máj. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!