Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi fog történni?

Mi fog történni?

Figyelt kérdés
depresszós vagyok és szedek antidepresszánst,viszont hamarosan kiprobálom az ecstasyt,szerintetek a gyógyszer és az eki milyen hatással lesz egymásra?

2018. máj. 7. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok. Nem tudom mi lesz, de biztosan mem lesz túl jó hatással a szervetedre.

Amúgy legalább tudnád normálisan leírni a nevét ha már egyszer eldöntötted hogy kipróbálod.😒

2018. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ne próbáld ki én azt javaslom. Antidepresszáns sem ajánlatos, inkább egy jó pszichológust kéne felkeresned, aki "természetes" úton szabadít meg a depressziót kiváltó rossz érzésektől.
2018. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog hatni, vagyha túl sokat veszel be szerotoninszindromád lesz, ami veszélyes.
2018. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Antidepi+eki hatásai nem ismertek.

Vigyázz a mostani cuccokkal mert extra erősek.

Nem buzdítalak de ha tényleg kiakarod próbálni amit remélem még nem tettél meg.

Akkor egy tabi 3/4-ével kezdj elsőnek!

Ha kipróbáltad vagy csak akarod akkor írd meg milyen formájú bogyót szereztél mert így belehet azonosítani kb milyen erős.

2018. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Az antidepresszáns sokkal veszélyesebb mint az eki. Az ekitől semmi bajod nem lesz
2018. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mostani ugyan a kérdés, de az eszedbe se jutott, hogy amikor eljön a nagy nap, ne vegyed be a szokásos antidepresszánst?

Amúgy javaslom, hogy valami ecstasy adatbázison nézd meg, hogy mit írnak a tabiról amit vettél és aszerint döntsd el, hogy mennyit vegyél be.

Van olyan amiből simán meg lehet enni kettőt-hármat.

De van olyan is amiből még a tapasztaltabbaknak is egy negyed, maximum egy fél ajánlott kezdésnek.


Amúgy túl vagy rajta azóta? Milyen volt?

2018. júl. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4.

A 3/4 szerintem nagyon sok egy kezdőnek. Nekem felet ajánlottak, de aki többször szedett már az is felet vett be, csak utána bevette a másik felét is.

Nekem amúgy ez a fél kb. olyan erős volt, hogy én 2-3 tabit gondoltam ilyen erősnek.



6.

Jó ötlet, hogy nézze meg. Feltéve ha előre megveszi és nem ott kapja, vagy veszi egy baráttól.

Az viszont nem jó, hogy ne vegye be a gyógyszerét. Az legjobb esetben is 2-3 hét után kezd hatni. Ebből következik, hogy nem is megy ki a hatása 1-2 hétnél hamarabb.

De ha meg ennyi időre abbahagyja, akkor nagyon mély depresszióba eshet. (Nem szabad hirtelen abbahagyni!)


.......

Amúgy tényleg, mi lett?

Mennyit vettél be, milyen volt?


(Én most kezdem a gyógyszert és most is tervezek egy tabit év végére. Ezért engem is érdekelne!)

2021. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!