Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelen öngyilkossági...

Sikertelen öngyilkossági kísérlet után mi szokott történni?

Figyelt kérdés
Pl ha az illető bevesz egy csomó gyógyszert vagy felvágja a keze vagy a combja erét,csak időben megtalálják.Nem akarok öngyilkos lenni,csak kiváncsi vagyok.
2017. febr. 19. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
fehér köpenyes jóindulatú emberek bezárnak téged a zombik közé jó esetben pár napra és elveszik az összes használati tárgyadat,és egy papírra azt fogják írni,hogy a te érdekedben történik...én négy hónapig nem jöttem ki,mert nem voltam nekik szimpi.
2017. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És grátiszban sok koktélt fogsz kapni, csak hogy azt se tudd, milyen nap van. Persze ha ellenkezel, akkor le is kötöznek.
2017. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hehe engem már másnap hazazavartak,2 hét múlva kellett volna visszamennem varratszedésre ,vagy ,hogy hívják azt(össze varták a karom) de ink. megoldottam azt is magamnak
2017. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyik rokonom öngyilkosságot kísérelt meg.

Nem engednek haza egy ideig.

Gyógyszereket vett be,kb 2 napig csak aludt.

Az első hetet "lent" töltötte,ahová az éppen öngyilkos jelölteket viszik.

Aztán a 2.héten felkerült a 2.emeletre,ahol már a "kitisztultak" vannak.

Kb 3 hét után engedték ki.


Igen,elvesznek minden személyes holmit,főleg azokat amivel kárt tehet magában.

2017. febr. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Beviszik kórházba, és attól függően, hogy mennyi gyógyszert vett be, lehet gyomormosás is, vagy megvárják amíg kialudja, aztán beszélget egy pszichológussal, akinél ha megbánod a bűnöd, és normálisnak talál, akkor mehetsz is haza. Érvágás esetén meg összevarják, és utána beszélget.

Ha nem bánod meg, nem válaszolsz, akkor visznek zártosztályra, ahol majd pár nap után megállapítják, hogy fellehet-e rakni nyíltra, aztán ott leszel, amíg úgy nem látják, hogy már haza mehetsz - addig jársz foglalkozásokra, eszel, iszol.

Ha egy orvosnak vagy bármelyik ott dolgozónak szimpatikus vagy, akkor lehet, hogy érzékeled majd a törődést, de más esetben senkit nem fog érdekelni, hogy mi van veled.

Ha akarod, akkor a hozzátartozó az ő felelősségére hazavihet bármikor.

Amúgy nagyon rossz bevenni sok gyógyszert, mert az egy dolog, hogy alszol napokig, de kb. felállni se tudsz, annyira szédülsz, és az ájulás határán vagy, és meghalni se fogsz, szóval ez egy nagyon rossz módszer.

2017. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha akarod, akkor a hozzátartozó az ő felelősségére hazavihet bármikor."


még a miniszterelnök sem vihet ki onnan téged,nem tudom miről beszélsz 5-ös??

cihiátria..vótá má?

2017. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Minden gyógyszeres öngyilkosságon gondolkodó fiatal és kevésbé fiatal embernek: NE TEDD! Meghalni nem lehet tőle "házilag". Ha kihányod, nagyon rosszul leszel! Ha nem hányod ki, akkor is nagyon rosszul leszel!Ekkor már biztos megbánod! Ha megtalálnak, mentő, pszichiátria, jó eséllyel zárt osztály!Sírsz, de ez senkit nem fog érdekelni.Haza szeretnél menni, de nem fognak elengedni.Vagyis igen,de csak pár hét múlva.A szeretteidnek fájdalmat okozol, a barátaid meggyűlölnek, elfordulnak tőled. Ha előtte is szedtél gyógyszert, a kitisztulás után jó eséllyel elvonási tüneteid lesznek.A suliban/munkahelyen ujjal mutogatnak rád, te leszel az elmebeteg. Mindenkitől bocsánatot kérsz, de nem mindenki fog megbocsátani! Főleg te nem, saját magadnak! Vért fogsz izzadni, hogy jóvátedd a butaságodat, de nem biztos, hogy ez sikerülni fog.NEM tudsz visszamenni az időben, hogy meg nem történtté tedd.És egész életedben kísérteni fognak a rossz emlékek! Még egyszer: NE TEDD! Mit tegyél? Menj el sétálni!Írd ki magadból a szomorúságodat! Nézz meg egy vígjátékot!Rúgjál be!Olvasd el még egyszer ezt az üzenetet! Hidd el, tudom miről beszélek, mert végig csináltam!Cseppet sem szórakoztató!
2017. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van olyan dolog amit egy sétával meg hogy ki irod a fájdalmat magadból nem lesz jobb és nem lehet megoldani!
2018. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#7 huh.. mély szavak. Ha az ember öngyilkos szeretne lenni, és az iq pontszáma üti a 100-at, nem túladagolni fog. Ha én öngyi leszek, érvágás, semmi más.
2022. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!