Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alkohol milyen mértékben...

Az alkohol milyen mértékben vetheti vissza az antidepresszánsok hatását?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szedek Brintellixet (azt hiszem jól írom); múlt hét pénteken elmentem iszogatni, lement 3 feles, és 5-6 sör úgy 5 óra lefolyása alatt. Előtte mintha egy kicsit vidámabb, pozitívabb lettem volna, de azóta a napok elég zordan telnek, ismét tele vagyok negatív gondolatokkal, és nincs túl sok kedvem semmihez sem. Létezik az, hogy ez a kis elhajlás ennyire rossz hatással lett volna rám?
2018. máj. 9. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Antidepresszánsra iszol, ráadásul ennyit? Kiszámíthatatlan kereszthatások lehetnek.

Ez nem "kis elhajlás" volt, hanem alkoholmámorba merülés.

2018. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Gyógyszerre NEM iszunk! Méghogy kis elhajlás...
2018. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki csapni akar egy "görbe" estét akkor abba lehet hagyni az ilyen gyógyszereket pár nappal előtte ? Vagy ez nettó hülyeség és aki ilyet szed az inkább ne igyon ?

Nem szedek semmit csak érdekel.

2018. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nettó hülyeség, főleg antidepresszánsok esetében. Azoknak eleve hetek kellenek, hogy hozzászokjon a szervezet, és egy görbe este kedvéért napokra leállni velük nem a világ legjobb ötlete.
2018. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég relatív, kinek mennyi a sok. Évekkel ezelőtt is szedtem eféle készítményt, és heti rendszerességgel iszogattam, semmi bajom sem volt egy-egy ilyen/hasonló este után, sőt, jó emlékként maradt meg, de ez most egészen máshogy alakult, sajnos.
2018. máj. 9. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy te nem úgy érezted, az antidepresszánsok meg az alkohol elég durva dolgokra képesek. Persze ezt aki "rendszeresen iszogat" azt úgysem fogja érdekelni, hisz képtelen lesz leállni az itallal.
2018. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok, évekkel ezelőtt én is ittam már antidepresszánsokra, előtte pedig párszor szándékosan nyugtatózva ittam a piát, hogy jobban beüssön, de ebből nem csináltam rendszert.

A gyógyszereket választottam végül az alkohol helyett, és úgy érzem, teljesen megérte.

2018. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg ismeritek a Turbo titán nevű youtubert...he nem akkor nézzétek meg.

Ő rexentrinre (remélem jól írom) iszik hetei 1-2 vagy több alkalommal 20-30 sört egy este alatt.

Nem írom le miket csinál élő adásban nézzétek meg ha akarjátok.

2018. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!