Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 mg rivotril mennyi idō...

1 mg rivotril mennyi idō alatt ürül ki a szervezetbōl?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
1-3 óra
2018. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Én epilepszia miatt szedtem rivotrilt, 0.5mg reggel délben este.. Ha így nézem szerintem 6 óra kell neki.különben kiürülés után rohamok jöttek volna.
2018. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem,egyszerre történō bevétel esetén...
2018. máj. 10. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóval később ürül ki.1 mg rivotril szinte egész nap hat,tehát biztos,hogy ott van még a szervezetben.Nem vagyok szakértő,de én úgy tapasztaltam,hogy egész nap ott van a szervezetben,sőt egy minimális még másnap is.
2018. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felezési idővel számolva.. mit tekintesz kiürülésnek? Hogy a véredben levő mennyiség már szubdozis? Nálad mennyi a kuszobdozis? Jól van, rendben, 48 óra alatt 0,25mg marad belőle csak, az meg fejthetne ki hatast, így Idának biztosra csak ennek felet mondanám. Ebben az esetben 72 óra.
2018. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!