Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondjak a háziorvosnak,...

Mit mondjak a háziorvosnak, hogy felírjon nekem xanaxot?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napok amikor nagyon ideges vagyok, mindenért ideges vagyok és nem lehet ezzel mit kezdeni.

2018. máj. 13. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van jogosítványod,nem irhat.


Engem ezzel hajtott el pénteken.


Szerintem már csak a papírjaimért megyek hozzá,lesz másik orvosom.

2018. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen jogosítványom. Durva hogy ezért nem írt fel az orvos
2018. máj. 13. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt mond amit itt leírtál. Független a jogosítványtól.
2018. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magam is szedek Xanaxot amikor megkivanja a helyzet, DE nagyon oda kell figyelni arra hogy mikor veszed be. 2 hét után, napi szintu hasznalat esetén én már éreztem a "egyet ma is be kellene venni" erzest. A kerdesedre a valasz pedig: panikrohamod szokott lenni zsufolt helyeken, nyilvanos helyeken szorongsz, es ez meggatol a munkaban. Egyik ismerosod egyszer adott egy szem Xanaxot egy ilyen alkalommal és használt. Ezekre az esetekre szeretnel felkeszulni es ezert irjon fel.
2018. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bmelinda211 válasza:
Csupa jó indulattal írom, hogy ne akarj xanaxot szedni. Én sajnos azt szedem fél éve, ki írta az orvosom és oda jutottam, hogy függő vagyok. Most próbálok leszokni róla épp és borzalmas. Ha teheted, inkább növényi eredetű gyógyszerekkel nyugtasd magad.
2018. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!