Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatalkorban kialakult depress...

Fiatalkorban kialakult depresszió kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kiközösítésből, gunyolásból, visszahúzódottságból kialakult depressziómban kérnék segítséget. (Iskola évek alatti történések)

Jelenleg gyógyszeres kezelés alatt állok (Rexetin 20mg), és mindenem megvan amire egy korombeli (25 éves) fiatal férfi vágyhat (család /feleség, gyerek/, ház, autó, stabil munkahely, egy megbízható barát), mégse tudok boldog lenni, és örülni hosszútávon semminek.

Elvesztettem a motiváltságom, elvesztettem önmagam!

Néha azt sem tudom ki vagyok és minek létezem, a gyógyszer nem segít, SŐT(!) bizonyos térten (szexuális) még ront is a dolgon.

Ebben kérném főként korombeliek segítségét, hogy ki, hogyan lépett túl ezen, vagy legalább hogyan tudott normális életet élni.


Köszönöm!



2018. máj. 14. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Én is depressziós vagyok, fiatal fiú (21), még azt sem mondhatnám, hogy kiközösítettek, gúnyoltak korábban.


A gyógyszert mióta szeded? Ki írta fel? Háziorvos vagy pszichiáter? Első gyógyszer?


Privát üzenetet is írhatsz.

2018. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!