Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék véget vetni az...

Hogyan tudnék véget vetni az alvászavaroknak?

Figyelt kérdés

Már néhány éve is küzdöttem alvásproblémákkal, de ez most csúcsosodott ki.

1) Ha hazaérek hajnalban, és hullafáradt vagyok régen még eltudtam aludni, mostanában nem megy, forgolódok és felidegesítem magam.

2) Ha úgy érzem későn fekszek le, félek hogy még sokáig forgolódok, és akkor is felidegesítem magam. Ilyenkor szinte pánikszerű érzésem támad és úgy érzem, hogy azonnal fel kell kelnem hogy megnyugodjak.

3) Idegen helyen az első éjszaka katasztrófa, a többitől meg már félek. Ez az utazást is beárnyékolja.


Nem tudom mit tegyek, nagyon megviselnek azok az éjszakák amelyiken ilyen pánik kap el. Mostanában történtek rossz dolgok, és sose voltam jó alvó, nyáron fél 2 fele aludtam el mindig.


2018. máj. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell dolgozni, mennyit dolgozol egy héten?
2018. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám. Elmentem a háziorvoshoz, és elmondtam a panaszokat, és felírt altatót. 2 éve szoktam szedni altatót, de nem vagyok rászokva mivel már sokszor nélküle is megy az alvás. Nekem ez oldotta meg a problémáinat, Immovane altató a neve.
2018. máj. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit csináljon 50 percig a rendelőben a páciens? Én biztos ki nem bírnám.


Állami pszichiáterhez járok de járhatnék állami pszichológushoz vagy magánhoz is, de minek?


Én a gyógyszeres kezelés pártján állok.

2018. máj. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Rajtam minden szóbajövő altatót és nyugtatót kipróbáltak az "orvosok", de extrém rosszulléteim, mérgezési tüneteim és hallucinációim lettek tőle, még egy fél tablettától is, egy fél Xanaxtól is, azt hittem, nem élem túl azokat az éjjeleket, amikor bevettem ezekből. Szóval nem mindenkinek oldja meg.
2018. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A méregmentes , jó megoldás a relaxáció (autogén tréning)
2018. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!