Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most amikor minden tokeletes...

Most amikor minden tokeletes az eletemben, felek hogy veget er es meghalok balesetben?

Figyelt kérdés

Keservesen nottem fel, most mar 30-on tul vagyok es sikerult rendbe tennem az eletemet. Szeret a csaladom es en is oket, annyira jo minden hogy mar uj baratokra sem tartok igenyt. Jo allas is megvan. Viszont meg ilyen boldog nem voltam es attol felek hogy valami el fogja rontani, de mar betegesen, pl.:

- vezetek az autoban es attol felek hogy a szembe jovo atmegy az en savomba vagy kamionnak durrdefekte lesz es atjon az en savomba

- repulon felek hogy lezuhanunk

- az utcan jarkalva felek, hogy a fejemre esik valami tegla vagy cserep

- zuhanyban felek hogy agyonvag az aram a villanybojlerbol

- attol is felek hogy lefekszem egy nap es nem kelek fel tobbet


Pszichomokushoz nem fogok jarni, mert ha eddig lekuzdottem a dolgokat ezt is lefogom. De valami tanacsot elfogadnek.


2018. ápr. 6. 21:48
 1/2 Farkas Dávid 1996 válasza:

Ha a jóban reménykedsz jó dolgok fognak történni az életedben,ne mondogasd hogy baj lesz,mert az embereknek ez a fajta hozzáállása,állandó panaszkodás,rossz dolgok mondogatása hozza be az életbe a bajokat.

Én csak segíteni és nem megbántani akarlak ezzel.Saját életemben tapasztaltam,hogy ha aggódtam felőrölt,rossz dolgokat mondtam rosszul alakultak a dolgok jókat mondtam minden jobbra fordult.Ha néha rossz dolgok történnek a jóban való hittel és reménnyel sokkal könnyebb lesz keresztülmenned rajta.Gyógyulj meg.

2018. ápr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a "vonzas" votrvenyeben.
2018. ápr. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!