Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 23 éves vagyok pánikbeteg,...

23 éves vagyok pánikbeteg, azt érzem mintha vissza lennék maradva a fejlődésben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

14 évesem volt egy 2 éves kapcsolatom utána rá 1 évre depressziós lettem és pánikbeteg. Nem tudok kijönni ebből azóta. Az emberek 18 évesnek néznek, ha megborotválkozom még annyinak sem talán. Alacsony is vagyok, 170 centi mindössze. Úgy érzem hogy megrekedtem a fejlődésben. Igaz hogy nem mozdulok ki sokat otthonról, nem sportoltam sokat. Ennek és a depressziónak ez lehetett a következménye vagy genetikailag vagyok későn érő?


Nem eszek sokat, elég hamar feljönnek rám a kilók. Normál testalkatú vagyok, nem csunya de úgy érzem taszítom a lányokat mert nem érzem jól magamat a bőrömben.



2018. máj. 16. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Alacsony az önbizalmad, ezèrt èrzed azt, hogy megrekedtèl a fejlődèsben. Viszont arra kèrlek, hogy ezeket a betegsègeket. Ne vedd fèlvállról. Lehet, hogy sokan csak hisztinek tartják, de foglalkozni kell a dologgal
2018. máj. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!