Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha sokszor az...

Az normális, ha sokszor az érzelmeim nagyon (de tényleg nagyon) intenzívek?

Figyelt kérdés

Ha közösségben vagyok, és akkor figyelek az érzelmeimre... minden rendben van. Aztán otthon, mikor egyedül vagyok és újra előjön, mindig sokkal intenzívebb.


Vagy ha valamilyen verset hallgatok, ami hatással van rám vagy valami színdarabot, filmet nézek, mindig úgy érzem, hogy ezt nem lehet túlélni. Egy pillanatra ilyenkor eszembe jut, hogy ez egyébként milyen szép (mármint, hogy lehet így érezni), de visszajön az az érzés, hogy én tovább nem tudok így élni. Ez nooormális?!


2018. máj. 16. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2018. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor miért nem beszélgetünk erről?
2018. máj. 17. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Miről szeretnél beszélgetni? A művészernek általában ez a célja, a katarzis kiváltása. Te pedig érzékeny, fogékony vagy a művészetre. Ez egy szerencsés tulajdonság.
2018. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!