Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem normális ha ezen nem...

Nem normális ha ezen nem tudom túltenni magam?

Figyelt kérdés
Egy fél éve ismerkedtem egy férfival interneten. Már az első randin a kocsijába ültem, mert a családom és én is ismertük őt. Tanult, intelligens ember egy nagyobb pozícióban. Aztán elvitt egy elhagyatott helyre ahol azt mondta hogy itt nem igen tudnék előle elmenekülni. A blúzom alá nyúlt és a mellemet simogatta, és a fenekemet fogdosta. Azt mondtam hogy én nem akarom, erre azt mondta ha már szex nincs, akkor ez neki jár. Úgy fogalmazott rólam hogy szívesen megdöngetne, és szeretne engem betörni, mert akaratos vagyok. Azt mondta ha a lakására mentünk volna biztos még ennyire se tudta volna visszafogni magát.
2018. máj. 1. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Azóta senkivel sem ismerkedtem, és nem is randiztam.
2018. máj. 1. 18:37
 2/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2018. máj. 1. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Feltehetően most szembesültél életedben először, hogy buta liba vagy. Majd elfelejted. Nyugtasson meg, hogy nagyobb baj nem történt meg és a legtöbb ember életében van egy-két olyan élethelyzet, ami rádöbbenti a valóságra.
2018. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem mondanám hogy buta liba mert nem egy full idegen autójába ült be...
2018. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!