Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet-e fizikai fájdalmat...

Lehet-e fizikai fájdalmat hallucinálni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Nem álmodtál már olyat, hogy baleseted volt és eltört valamid?

2018. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az unokámról van szó.

Fejfájásra panaszkodi,de a doki szerint semmi fizikai oka nincs rá.

2018. máj. 17. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért én erre nem a hallucináció szót használnám. Kérdés, hogy egyáltalán kivizsgálták-e rendesen, több szempontból. A fejfájásnak ezer oka lehet, végig kell nézni. És még mindig lehet olyan, hogy nincs fizikailag látható oka, és mégis fáj. Komolyan kell venni a gyereket, ha lelki az ok (de csak minden létező betegség kizárása után), akkor azt.
2018. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiszáradás is a fejfájás oka. Ha nem találnak semmit, akkor érdemes többet inni.
2018. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendesen ki lett vizsgálva.

Az orvosok azt monták,hogy lelki ok.

De mégis milyen lelki oka lehet?

Iszik rendesen.Hazudni nincs értelme és nem is szokott hazudni.Szinte mindent megbeszélünk.

Mostanság bezárkózott.Valamit titkol.

Nem tudom szóra bírni.Beszéltem egy orvossal és azt monta,hogy lát rajta egy bizonyos mentális betegség előjeleit amihez hozzá trtoznak a hallucinációk.Nem monta el milyem betegségre gondolt.Tippek?

Nem értek ehhez úgyhogy lehet kérdezni.

Anno az ilyenekről semmit nem tanultam.

2018. máj. 17. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves? Milyen orvos mondta ezt a sejtelmes előrejelzést? (A hallucináció a skizofrénia jele). Képalkotó vizsgálatokat is végeztek? A migrén létező betegség, de nem tudják a pontos okát. Fájdalmat biztos nem lehet hallucinálni!
2018. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

15 lesz.

Orvos,de pszichológiát is végzett (annak készült).

Nem migrénes.

2018. máj. 17. 18:56
 8/8 anonim válasza:

Nézzél footballt.

Ott mindig van ;)

2018. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!