Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz érzésektől lehet halluci...

Rossz érzésektől lehet hallucinálni?

Figyelt kérdés
Átmentem a legjobb barátomhoz,mivel megfázott csak gyors látogatást tettem,mivel akartam kicsit autózni kimentem a vidéki utakra,a városból el lehet jutni a mi környékünkre ezen az útón csak kicsit nagy kerülő,de mivel sok stressz ért úgy voltam lazitok egy kis autókázással.Miután elhagytam a vízmüzemet,elkapott egy rossz érzés,olyan fura volt,kicsit rányomtam a gázra,miután a MOL-nak az üzeméhez értem kicsit megnyugodtam,lassan mentem mivel szakad jelenleg is az eső,kb 40-50-el mentem nem jött senki se elég elhagyatott út,egyszer csak egy sötét helyen olyan volt,mintha egy kissé fényes arcú,feketeruhás kalapos valaki akarna elém kilépni,mikor oldalra néztem nem volt ott.Nem érzem jól magam fáj a fejem mert olyan rossz volt,nem vagyok pánikolos,utoljára akkor éreztem ilyet,amikor az erdőben sétáltam a haverommal,és utánunk jött egy rendőr autó szerű ami eltünt majd egy nő sikoltozott.Amúgy nem élek droggal ha valaki azt hinné.Tudom tegnap este feltettem ezt a kérdést az ezotéria rovatba,mert az kicsit olvasotab szerintem.Ez az egész tényleg egy hirtelen jövő rossz érzéssel kezdödött agyaltam is hogy megforduljak-e vissza a város felé de nem tettem,úgy voltam kerülők,sötétben nem félek.
2017. dec. 15. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. Valószínűleg szorongtál, és ilyenkor az agy furcsa dolgokat tud produkálni.
2017. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!