Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Békés megyében gyermek pszicho...

Békés megyében gyermek pszichológus? Hol és ki?

Figyelt kérdés
16 éves leányzó vagyok és egy pszichológussal szeretnék beszélni súlyosbodó problémáimról . Iskolapszichológushoz jártam viszont nem tudott segítséget nyújtani ( főleg mert nem kedvel túlzottan , és csak terhére voltak a beszélgetéseink mint azt később megtudtam kollégáitól ) , az osztályfőnököm azt javasolta keressek fel egy szakembert . Mentálisan nem biztos hogy teljesen ép vagyok ,és az utóbbi zűrös időkben ( családi problémák ) egyre rosszabbul viselek mindent . Tudtok e egy szakembert akivel beszélhetnék ? Szükségem lenne a segítségre .

2018. máj. 22. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Pesics Zsuzsanna Gyulán és Orosházán rendel Gyulán a gyermekpszichológiai osztályon dolgozik nagyon precíz szakember, megoldott minden problémámat. 14/L
2018. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!