Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S.! Mindjárt államvizsgá...

S. O. S.! Mindjárt államvizsgázok de nem bírok már tanulni. Mit tegyek? Mi a megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
Mindjárt államvizsgázok és már nem bírok tanulni. A tételeim túl hosszúak és nem bírom lerövidíteni őket. Az a baj hogy már nincs erőm tanulni, elfáradtam és már rosszul vagyok. Ezen felül gyomorégés, ájulás és hőhullámok kínoznak. Szedek xanaxot is de csak elálmosít a szorongásomat nem óldja! :(

2018. máj. 23. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kapcsolódj ki egy kicsit és csinálj valami mást, mert így feltöltődsz majd és sokkal hatékonyabban, újult erővel fogsz tudni nekiállni ismét a tanulásnak!


Túlhajtottad magad és kicsit kiégtél, de ne görcsölj rá!


Tanulj, amennyit bírsz és ha nem sikerül elsőre az államvizsgád, akkor sincs semmi baj, legközelebb majd megint mész, sokkal több időd lesz felkészülni és jobb jegyre vizsgázol. :)


A xanax viszont nem jó út! Inkább pihenj!

2018. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BM00350 válasza:

Tarts egy vagy fél nap szabadnapot, kapcsolódjon ki, csinálj valamit amit szeretsz.

Utána szerintem jobban fog menni a tanulás.

2018. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem tudtam leírni érthetően a gondomat. A problémám hogy 8 nap múlva lesz az államvizsga és még semmit se tanultam rá. Mert nem bírok nekiállni ha rá gondolok már görcsöl a gyomrom.


Ilyenkor mit tegyek?

2018. máj. 23. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szóval az utsó pillanatra hagytad a tanulást és ezért parázol - hát így már érthető, hiszen 1 hét alatt nem lehet felkészülni egy államvizsgára szerintem, szóval ha egyáltalán nem tudsz tanulni, akkor már csak imádkozhatsz....
2018. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Ezért tanultál évekig?Toljad meg a hátralévő időt különben saját magadat fogod szídni (teljes joggal) hogy nem tetted oda magad 120%ig.
2018. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen szakon vagy és hány darab tételről van szó?

Írhatsz privátban is választ, ha úgy jobb neked.

2018. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
aludd ki magad rendesen
2018. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem szűk két hetem van rá. Hogy ment?
2018. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A vizsga előtti utolsó két nap bírtam csak elővenni a jegyzeteket, tételeket és tanulni meg persze a védére gyakorolni. És így is hármas lett.
2018. jún. 1. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakon végeztél?
2018. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!