Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz irányba megyek a...

Nagyon rossz irányba megyek a vágyaim miatt?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy egy másik városban tanultam egyetemen, minden kicseszett tanévet úgy kezdtem el, hogy ki akarok lépni belőle, de elhitettem magammal és a kornyezetemmel is miylne jól érzem magam. Végül jo sokára (7. Félév) rájöttem semerre sem tartok ezzel az egésszel és szó szerint volt egy mély depressziós idoszakom is. A passzív félévben azonnal (napra pontosan) munkába álltam (addig is voltak alkalmi munkáim , tapasztalat miatt be is kerültem egy számomra jó helyre dolgozni). Mostanában jól átgondoltam az egészet (az elmúlt időszakot) és továbbra is sjanos az a meglátásom, hogy eszem ágában sincs visszamenni többet szenvedni oda (kínzás nekem a sok tanulás, nem voltak ott barátaim, nem szerettem amerre megyek) viszont mostanában elkezdtem azon agyalni, nem-e vagyok skizofrén (jellegű?) mert olvastam , hogy irreális / meggondolatlan cselekedeteik vannak az ilyen betegeknek pl. Ez is annak számít, hogy ot t hagyok egy képzést (és jó sokan elhordtak mindennek a családban is) de legalább ennyien, akik támogatnak. Belegondolva mindig voltak furcsa szokásaim, pl nagyon hipochonder vagyok és azzal kapcsolatos dolgaim. Remelem nem leszek az:/ Probalom leküzdeni a sok negatív dolgot az életemben mostanában, úgy érzem jót tesz nekem a munka , akárhol is legyen az, de nem könnyű mert rengeteg ember beleszól az életembe mai napig. Ez így önmagában már skizoid életforma ? Fontos lenne , köszi 23F

2018. máj. 23. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem!

En paranoid skizofren voltam,vagyok!

Ne is gondolj erre.

2018. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okes köszi a gyors választ! Még annyi, hogy most hogy nézem a beszámolókat , eszembe jutott basszus 2 olyan eset , mikor lehet hallucinaltam. 3 éves koromban éjjel felkelve egy hülyeséget (amin szoktunk a családdal nevetni mai napig mert anno mondtam is nekik) meg egyszer vagy 14 körül azt álmodtam (hallucinaltam??!) hogy egy haverom mellettem hány (pedig mint kiderült csak félálomban rá néztem és ült épp) egy buliban voltunk együtt. Félek kicsit ..
2018. máj. 23. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom az hasonlo almoknak mi a jelentosege vagy halucinacionak.

En nagyon sulyos eset voltam,de hasonlo almokkal nem voltak gondjaim.

Hidd el nem vagy az!

De ne is agyalj ezen!

Tudod "az ordog nem alszik"

De ha meg is felsz ettol,inkabb beszelj egy pszichologussal,lehet siman csak nyomaszt valami...

Meg atkuldok egy linket,hogy lasd az orvosokban sem szabad mindig bizni.

2018. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Vigyazz magadra :)

2018. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu, kemény . Köszi ! Inkább akkor tényleg le is sz*rom ezeket a gondokat magam körül, majd megoldódik minden . A pszichiátria borzalmas tud lenni, Feldmar András az egyik nagy ellentábora , sokat olvasok tőle.
2018. máj. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!