Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet hogy "nem jön át...

Mitől lehet hogy "nem jön át semmi", nem nagyon hat rám semmi, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Alacsony libido, motiválatlanság, még a zenék amiket szeretek azok is csak úgy "elmennek a fülem mellett". Mivel lehetne visszahozni az élénkséget, pozitív szemléletet?

2018. máj. 28. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez depresszios tunetnek hangzik. Jarsz terapiara?
2018. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Se a pszichológus se a pszichiáter nem tud olyat mondani amit ne tudnék magamtól is... szóval gyógyszereket írnak fel, antidepresszánst, amiknek semmi pozitív hatásuk nincs.
2018. máj. 28. 16:59
 3/3 anonim válasza:
Nekem anno Csernus Imre A no konyve segitett atbillennem, es visszajonnom. Attores volt szamomra amikor szembesultem vele hogy mindeneet en vagyok a felelos, azert is eppen ahogy erzem magam. Szoval ajanlom h olvass konyvelet es nezz motivacios videokat, talald meg h mi az ami neked bevalik, lenyeg h akarj jobban lenni es ha eleg erosen akarod sikerulni fog😊
2018. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!