Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen NEM benzo nyugtatok/szo...

Milyen NEM benzo nyugtatok/szorongasoldok valtak be nektek?

Figyelt kérdés
Az orvosok a benzot nyomatjak, de azok nagyon karosak. Iszonyuan szorongok allandoan.

2018. jún. 1. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Hát, van a trazodon, ami nem benzo, meg sok antidepresszáns is szorongásoldó, de több mellékhatása van, mint haszna.


Inkább maradj a benzoknal, mert "biztonságosak". Ha meg ez sem szimpi akkor agykontrollal kivitelezd a megoldást.

2018. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Spitomin (vagy Anxiron). Krónikus szorongásos tünetekre javallott, nem alkalomszerű használatra.
2018. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azota abbahagytam minden benzot! Aki jot akar maganak, az ne szedje egyiket sem. Vegre nem vagyok se szuicid, se depresszios es nem szorongok jobban, mint elotte. Sokkal jobban vagyok nelkuluk.

Ha mindenaron szorongasoldo kene, akkor Spitomin. Oriasi tevedes h a benzok biztonsagosak.

2023. júl. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!