Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a jobb hely? Mik a...

Melyik a jobb hely? Mik a különbségek? Thalassa, Tündérhegy, Balassa Pszichiátriai Kórház?

Figyelt kérdés

Csak olyan írjon, aki bent feküdt valamelyikben.


Köszönöm szépen.



#szorongás #bipoláris #közlekedési probléma #szuicid késztetés
2018. jún. 4. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én Tündérhegyen és a Balassa utcában voltam. Tunderhegy a legjobb. Nyugis környezet, jó szakemberek, egész jó társaság, hasznos foglalkozások bár kinek mennyit segít, emberfuggo meg kinek mi a baja. A szobák is egész jó állapotban vannak, nem kórház kinézete van az egész helynek, olyan mint egy erdőben tartott napközis tábor kB. Az ápolok is jofejek.

Egyébként a Balassa utca sem rossz, de az sokkal kórházibb jellegű, ott találkozol súlyosabb betegekkel is, meg talán ott nem alakul ki olyan kis beszélgetős társaság, inkább mindenki elvan magával. A foglalkozások szintén jók, nekem mindig a rajzolás tetszett a legjobban. A szakemberek is jók. Általában kedves mindenki, de itt találkoztam pár bunkó ápoloval.


Osszesegeben én ezt a kettőt ajánlom, ebből a kettőből is inkább tunderhegy, a thalassa házról nem hallottam jókat, bár nemtudom, ott nem voltam.

2018. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!