Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez, és mit kéne...

Mitől van ez, és mit kéne tennem? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Néhány hete nem igazán érzem jól magam. Sokszor vagyok fáradt, esténként mindig nagyon rossz kedvem van, egyre gyakrabban sírok. Suliban még viszonylag rendben van minden, de ahogy hazaérek, eláraszt ez a rossz érzés, és nem tudok tőle szabadulni. A családom nem igazán veszi észre, hogy valami nincs rendben, mert szinte végig a szobámban vagyok... De az igazat megvallva jobb is, hogy nem veszik észre, mert nem tudnék mit mondani.

Olyan érzésem van, mintha semmi célja nem lenne az életemnek, csak úgy vagyok..

Szerintetek mi a baj velem? Tudtok nekem segíteni?

16/L



2018. máj. 19. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi lelki bánatod, akkor szerintem magányosnak érzed magad. Velem is elő szokott fordulni néha. Mostanában többször, mivel vége a sulimnak, de suli időben is volt ilyen. Napközben tök jól elvoltunk, aztán ahogy hazajöttem mindig ugyanazokat a dolgokat csináltam, konkrétan semmi hasznosat, és ez egy idő után úgy nyomasztóvá válik.. Nekem a változás segített, kipróbáltam valami újat amit eddig még nem, elkezdtem beszélgetni interneten külföldi emberkékkel, lekötöttem magam. Persze ettől még ugyanúgy elfog néha az érzés, de sokkal jobb mint volt :D Próbálj ki te is valami újat.
2018. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Kamaszkor. Kinövöd, türelem.
2018. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
#2 szar duma. Nagyon unalmas
2018. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as olvass el néhány ide vonatkozó szakirodalmat. Bár lehet hogy neked az is unalmas.
2018. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kamaszkor is persze, de egyáltalán nem biztos. Sok mindentől lehet, rá kell jönni mi okozza. Szerintem is sanszos ,hogy magányos vagy. Ahogy az első válaszoló írta próbálj ki új dolgokat. Még nagyon fiatal vagy, iskolába jársz ezernyi lehetőséged van mindenfélére. Csak ne gubózz be, az a legrosszabb amit tehetsz:). Ha van iskolapszichológus akkor vele is megbeszélheted ezt a témát, biztos tud segíteni, tanácsokat adni.
2018. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elfojtás okozza ezeket. Ki kell adni,szabadon kell engedni az érzelmeket és leszarni mindenkit.
2018. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj privit. Beszélhetünk ha gondolod. Segítek ahogy tudok.Csak beszélj és fejtsd ki a gondjaid.

17/F

2018. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!