Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanácsoltok? Mit tegyek?

Mit tanácsoltok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lelki problémáim vannak, és Pszichológusra van szükségem. Körülnéztem, elég nehéz kiválasztani a szimpatikus embert, és sajnos eléggé drágák. A szüleimmel nem szeretek ilyen dolgokról beszélgetni, ezért azt sem szeretném nekik megemlíteni, hogy Pszichológusra van szükségem és szeretnék járni. Mit tehetnék? Tényleg szükség lenne rá..
2010. nov. 4. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is merek egy nagyon jó pszichológust (azaz orvos+pszichiáter), aki anno (amíg be nem zárták -.-) OPNI-ban dolgozott. A neve Dr. Nyilas Zsuzsanna


[link]


Itt a link elérhetőségért, a telefonszáma meg ha kell, küldj egy privát üzenetet. (lehető legjobb választás, kiváló pszichiáter, ezt mindenki elismeri, Csernus Imre kollégája volt, aki rosszabb pszichiáter, csak Csernus doktor egy médiasztár)

2010. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. nov. 4. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
utsó vagyok :D kicsit elírtam... pszichiáter az eillető, nem pszichológus
2010. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!