Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl gyorsan telnek a percek,...

Túl gyorsan telnek a percek, órák Nektek is volt ilyen időszak?

Figyelt kérdés
Már nagyon félek ettől, kb. egy hete érzem azt, mintha felgyorsult volna minden körülöttem. Azt tudom, hogy általában mindenkinek viszonylag gyorsan telik az idő, de ennyire nagyon, nekem csak egy hete. Ránézek órámra reggel 8, aztán már hamar eljön az este.. Akkor is, ha alig csináltam valamit aznap... Félek beleőrülök..

2018. jún. 8. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyik nap be is pánikoltam tőle.
2018. jún. 8. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálam is ez van. Pár éve érzem, hogy felgyorsult minden. Főleg, hogy egyre több a teendőm.


L/20

2018. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az internet az oka, észre sem veszik sokan, hogy mennyi időt töltenek a gép előtt, csak amikor ránéznek az órára.
2018. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a net az oka, mert én pl. alig netezek..És mégis..
2018. jún. 8. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszer azért mérd le, hogy mennyit netezel, mennyit telefonozol, mennyit fekszel. Ha csak bámulod az órát, le fog lassulni, hidd el.
2018. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!